Zprávy z MSFL

05.02.2015: Juniorku Slovácka posílil ofenzivní záložník Marián Kovář. Odchovanec moravského klubu po slibném startu v první lize přestoupil do Jablonce, kde se neprosadil. Když mu nevyšlo ani následné angažmá v Jihlavě, rozhodl se vrátit do mateřského klubu, kde se v jednadvaceti letech pokusí o restart kariéry.


03.02.2015: Sulko Zábřeh udělal v zimní pauze radikální řez sestavou. Brankářská jednička Martin Šustr si našel angažmá v Německu, stoperu Davidu Čepovi končí hostování a vrací se do Kroměříže a záložník Martin Bačík bude hrát nižší rakouskou soutěž. Odchází také Tomáš Komenda, autor deseti podzimních branek v MSFL. Třiadvacetiletý útočník bude bojovat o místo ve druholigové Karviné. Novou tváří je prozatím jen talentovaný brankář Patrik Neuer, který přichází na hostování ze Sigmy Olomouc.


30.01.2015: Třetiligový Sulko Zábřeh přišel o hlavního sponzora a klubu hrozí krach. Hráči přestali trénovat, odstoupil také předseda klubu Bohuslav Charvát. Plánované přípravné zápasy jsou zrušeny. O špatné situaci v klubu informoval Olomoucký deník.


30.01.2015: Jedenadvacetiletý záložník Jakub Habusta odešel na hostování z třetiligové juniorky Sigmy Olomouc do Opavy. Ve Slezsku by měl nastupovat za druholigové áčko.


26.01.2015: Josef Čtvrtníček, nejlepší podzimní střelec MSFL ve službách Vyškova, se snaží uplatnit ve vyšší soutěži. Na testech ve druholigové Sigmě Olomouc ale neuspěl. Do konce měsíce jej zkouší prvoligová Zbrojovka Brno.


24.01.2015: V dresu 1. SK Prostějov se na jaře již neobjeví Martin Soušek. Třiadvacetiletý obránce dal přednost studiu fyzioterapie a ukončil tak angažmá. Prostějovský kádr opustil také stoper Pavel Hloch, kterého si vyhlédl druholigový Třinec. V sestavě by jeho místo měl obsadit Martin Sus, který přišel na hostování z brněnské Zbrojovky. Sus na podzim nastupoval v MSFL za Líšeň, kde si připsal deset startů.


19.01.2015: Útočník Karel Kroupa, klíčový muž podzimní jedenáctky 1. SK Prostějov, bude na Hané působit i na jaře. Druhý nejlepší střelec dosavadního ročníku MSFL s dvanácti vstřelenými brankami si prodlouží své hostování ze Zbrojovky Brno do konce sezony.


17.01.2015: Ve Spartaku Hulín v zimě skončilo hned několik hráčů. Zkušený záložník Jaromír Paciorek odešel do Chropyně. Odchází také třetí nejstarší hráč letošního ročníku MSFL Bronislav Červenka, jemuž skončilo hostování ze Zlína, kde se stal hrajícím koučem třetiligové juniorky. Pod svým vedením bude mít i podzimní spoluhráče z Hulína Robina Elšíka a Miloše Kopečného, kterým rovněž skončilo hostování. Ze zdravotních důvodů pak kariéru ukončil David Sklenář.


13.01.2015: Po podzimní části skončili v kádru MSK Břeslav Jan Zádrapa, Richard Prinz, Michal Kugler, Tomáš Kunc a Igor Tcybrov.


<< < 4 5 6 7 8