SK Uničov

SK Uničov

Aktuálně z klubu

29.08.2019: Z druhého kola domácího poháru vypadli další tři účastníci MSFL. Nejblíže postupu přes druholigovou Zbrojovku Brno byli fotbalisté Petřkovic. Odra díky dvěma brankám v závěru utkání dotáhla zápas do prodloužení při remízovém skóre 3:3. Ve 105. minutě rozhodl o postupu Zbrojovky vítěznou brankou útočník Jan Pázler. Moravskoslezská fotbalová liga má tak v domácím poháru posledního zástupce. Hlučín se o postup do třetího kola utká v domácím prostředí s Vítkovicemi 10. září v 16:30.

Výsledky 2. kola MOL Cupu (28. 8.)
Odra Petřkovice - Zbrojovka Brno 3:4 po prodl.
Frýdek-Místek - Karviná 1:3
Uničov - Fastav Zlín 1:4

19.08.2019: Dnes proběhl los druhého kola domácího poháru a třetiligové kluby se mohou těšit na konfrontaci s prvoligovými a druholigovými soupeři.

Dolní Benešov - Prostějov

15.08.2019: V prvním kole domácího poháru se třetiligovým moravským klubům dařilo a do druhého kola jich postoupilo prozatím šest. Štěstí neměli v Kroměříži, která vypadla až na penalty s druholigovými Vítkovicemi. Pokutové kopy rozhodovaly i v utkání Znojma v Lanžhotě. Druholigový favorit ale selhal ve třech ze čtyř pokusů a ze soutěže vypadl. O největší překvapení se postarali fotbalisté Otrokovic, kteří nestačili na Olešnici.

Analýza: Kdo v MSFL sází na zkušenost?

První kolo Moravskoslezské fotbalové ligy ukázalo, kdo bude chtít v soutěži uspět se zkušenými borci a které kluby dávají příležitost šikovným mladíkům. Na zkušené hráče jednoznačně vsadil nováček z Blanska. V prvním kole Moravskoslezské fotbalové ligy poslal trenér Zbořil na hřiště věkově nejzkušenější sestavu. Hráči, kteří zasáhli do utkání s MFK Vyškov, měli v průměru téměř devětadvacet let. Na opačné straně je sestava Augustina Chromého, která dosáhla průměrného věku 20 a půl roku. Olomoučtí mladíci podlehli Frýdku Místku.