O projektu

www.MSFL.cz www.MSFL.cz www.MSFL.cz

Webový projekt www.MSFL.cz vznikl v roce 2014 s cílem přinést statistické informace z nejvyšší amatérské fotbalové soutěže na Moravě. Od té doby se postupně rozrostl do své nynější podoby a rozsahu. Tato webová stránka není oficiálním webem pro Moravskoslezskou fotbalovou ligu a stále zůstává otevřena novým nápadům, myšlenkám a dalším nadšencům, kteří by se chtěli zapojit. okud máte zájem, neváhejte nám napsat!

Logo MSFL.cz

Logo MSFL.cz není oficiálním logem Moravskoslezské fotbalové ligy. Přesto budeme rádi, pokud ho použijete k propagaci tohoto projektu. Logo je k dispozici ke stažení ve třech barevných variantách na tomto odkazu.

Podporují nás

Děkujeme klubům, které nás podporují a propagují nás prostřednictvím odkazu či banneru na svých webových stránkách. Také bychom rádi poděkovali klubům, které nám poskytly svolení k použití profilových fotografií jednotlivých hráčů.

Diskuse

Součástí webu www.MSFL.cz je diskusní fórum, kde můžete sdílet své názory. Prosíme, abyste v diskusi nepoužívali vulgární výrazy. Ikony použité v diskusi pocházejí z webu Freepik.