Rozlosování a výsledky MSFL, www.MSFL.cz


Rozlosování a výsledky MSFL 2018/2019

1. kolo
sobota 04.08.2018, 16:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov1 - 3FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčídetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00SK Spartak Hulín SK Spartak Hulín3 - 7MFK Vyškov MFK Vyškovdetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek1 - 0SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříždetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí2 - 5FC Hlučín FC Hlučíndetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00FK Hodonín FK Hodonín2 - 0FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod2 - 1FC Dolní Benešov FC Dolní Benešovdetail utkání
sobota 04.08.2018, 17:00SK Líšeň SK Líšeň2 - 0FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovicedetail utkání
neděle 05.08.2018, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě1 - 2SK Uničov SK Uničovdetail utkání

2. kolo
pátek 10.08.2018, 17:00FC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí2 - 2MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místekdetail utkání
pátek 10.08.2018, 18:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice1 - 0FK Hodonín FK Hodoníndetail utkání
pátek 10.08.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž3 - 1ČSK Uherský Brod ČSK Uherský Broddetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě2 - 2SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařovdetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00FC Hlučín FC Hlučín1 - 0SK Spartak Hulín SK Spartak Hulíndetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00FC Dolní Benešov FC Dolní Benešov2 - 2TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčídetail utkání
sobota 11.08.2018, 17:00MFK Vyškov MFK Vyškov0 - 2SK Líšeň SK Líšeňdetail utkání
neděle 12.08.2018, 10:15SK Uničov SK Uničov0 - 1FC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovicedetail utkání

3. kolo
sobota 18.08.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVSFC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
sobota 18.08.2018, 16:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVSFC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
sobota 18.08.2018, 16:30SK Líšeň SK LíšeňVSFC Hlučín FC Hlučín
sobota 18.08.2018, 16:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVSSK Uničov SK Uničov
sobota 18.08.2018, 17:00FK Hodonín FK HodonínVSMFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 19.08.2018, 16:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVSFC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 19.08.2018, 16:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVSSFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 19.08.2018, 16:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVSSK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž

4. kolo
pátek 24.08.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVSSK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
sobota 25.08.2018, 16:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVSSK Líšeň SK Líšeň
sobota 25.08.2018, 16:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVSMFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
sobota 25.08.2018, 17:00MFK Vyškov MFK VyškovVSFC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 26.08.2018, 10:15SK Uničov SK UničovVSFC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 26.08.2018, 16:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVSČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 26.08.2018, 16:30FC Hlučín FC HlučínVSFK Hodonín FK Hodonín
neděle 26.08.2018, 16:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVSTJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí

5. kolo
sobota 01.09.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVSFC Hlučín FC Hlučín
sobota 01.09.2018, 16:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVSSK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
sobota 01.09.2018, 16:00SK Líšeň SK LíšeňVSSK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
sobota 01.09.2018, 16:30FK Hodonín FK HodonínVSFC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 02.09.2018, 16:00SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVSFC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 02.09.2018, 16:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVSSK Uničov SK Uničov
neděle 02.09.2018, 16:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVSSFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 02.09.2018, 16:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVSMFK Vyškov MFK Vyškov

6. kolo
pátek 07.09.2018, 17:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVSFK Hodonín FK Hodonín
sobota 08.09.2018, 16:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVSTJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
sobota 08.09.2018, 16:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVSFC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 09.09.2018, 10:15SK Uničov SK UničovVSMFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 09.09.2018, 16:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVSSK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 09.09.2018, 16:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVSČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 09.09.2018, 16:00FC Hlučín FC HlučínVSFC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 09.09.2018, 16:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVSSK Líšeň SK Líšeň

7. kolo
sobota 15.09.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVSSK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
sobota 15.09.2018, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVSSK Uničov SK Uničov
sobota 15.09.2018, 15:30SK Líšeň SK LíšeňVSSFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
sobota 15.09.2018, 16:00FK Hodonín FK HodonínVSFC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
sobota 15.09.2018, 16:00MFK Vyškov MFK VyškovVSFC Hlučín FC Hlučín
neděle 16.09.2018, 15:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVSSK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 16.09.2018, 15:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVSMFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 16.09.2018, 15:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVSFC Dolní Benešov FC Dolní Benešov

8. kolo
pátek 21.09.2018, 16:30SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVSFC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
sobota 22.09.2018, 15:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVSSK Líšeň SK Líšeň
sobota 22.09.2018, 15:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVSMFK Vyškov MFK Vyškov
sobota 22.09.2018, 15:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVSTJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
neděle 23.09.2018, 10:15SK Uničov SK UničovVSFC Hlučín FC Hlučín
neděle 23.09.2018, 15:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVSSK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
neděle 23.09.2018, 15:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVSFK Hodonín FK Hodonín
neděle 23.09.2018, 15:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVSFC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice

9. kolo
pátek 28.09.2018, 10:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVSFC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
sobota 29.09.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVSSFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
sobota 29.09.2018, 15:30MFK Vyškov MFK VyškovVSSK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
sobota 29.09.2018, 15:30FK Hodonín FK HodonínVSSK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
sobota 29.09.2018, 15:30SK Líšeň SK LíšeňVSMFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 30.09.2018, 15:30FC Hlučín FC HlučínVSFC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 30.09.2018, 15:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVSČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 30.09.2018, 15:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVSSK Uničov SK Uničov

10. kolo
pátek 05.10.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVSFC Hlučín FC Hlučín
sobota 06.10.2018, 15:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVSFC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
sobota 06.10.2018, 15:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVSSK Líšeň SK Líšeň
neděle 07.10.2018, 10:15SK Uničov SK UničovVSFC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
neděle 07.10.2018, 15:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVSFK Hodonín FK Hodonín
neděle 07.10.2018, 15:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVSFC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 07.10.2018, 15:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVSMFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 07.10.2018, 15:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVSSK Spartak Hulín SK Spartak Hulín

11. kolo
sobota 13.10.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVSMFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
sobota 13.10.2018, 15:00FK Hodonín FK HodonínVSČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
sobota 13.10.2018, 15:00MFK Vyškov MFK VyškovVSSFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
sobota 13.10.2018, 15:00SK Líšeň SK LíšeňVSTJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
sobota 13.10.2018, 15:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVSSK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 14.10.2018, 15:00FC Hlučín FC HlučínVSFC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 14.10.2018, 15:00SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVSSK Uničov SK Uničov
neděle 14.10.2018, 15:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVSSK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov

12. kolo
sobota 20.10.2018, 14:30SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVSMFK Vyškov MFK Vyškov
sobota 20.10.2018, 14:30ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVSFC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 21.10.2018, 10:15SK Uničov SK UničovVSSK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 21.10.2018, 14:30MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVSFC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice
neděle 21.10.2018, 14:30SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVSFC Hlučín FC Hlučín
neděle 21.10.2018, 14:30SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVSSK Líšeň SK Líšeň
neděle 21.10.2018, 14:30TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVSFK Hodonín FK Hodonín
neděle 21.10.2018, 14:30FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVSFC Dolní Benešov FC Dolní Benešov

13. kolo
pátek 26.10.2018, 18:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVSFC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
sobota 27.10.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVSTJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
sobota 27.10.2018, 14:30FK Hodonín FK HodonínVSSK Spartak Hulín SK Spartak Hulín
sobota 27.10.2018, 14:30MFK Vyškov MFK VyškovVSMFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
sobota 27.10.2018, 14:30SK Líšeň SK LíšeňVSSK Uničov SK Uničov
sobota 27.10.2018, 14:30FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVSSFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 28.10.2018, 14:30FC Hlučín FC HlučínVSSK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
neděle 28.10.2018, 14:30FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVSČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod

14. kolo
sobota 03.11.2018, 14:00SK Jiskra Rýmařov SK Jiskra RýmařovVSFC Dolní Benešov FC Dolní Benešov
sobota 03.11.2018, 14:00SK Líšeň SK LíšeňVSFK Hodonín FK Hodonín
sobota 03.11.2018, 14:00ČSK Uherský Brod ČSK Uherský BrodVSMFK Vyškov MFK Vyškov
neděle 04.11.2018, 10:15SK Uničov SK UničovVSFC Velké Meziříčí FC Velké Meziříčí
neděle 04.11.2018, 14:00MFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - MístekVSFC Hlučín FC Hlučín
neděle 04.11.2018, 14:00SFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na MoravěVSSK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia Kroměříž
neděle 04.11.2018, 14:00SK Spartak Hulín SK Spartak HulínVSFC Odra Petřkovice FC Odra Petřkovice
neděle 04.11.2018, 14:00TJ Valašské Meziříčí TJ Valašské MeziříčíVSFC Viktoria Otrokovice FC Viktoria Otrokovice

15. kolo
sobota 10.11.2018, 10:15FC Odra Petřkovice FC Odra PetřkoviceVSSK Líšeň SK Líšeň
sobota 10.11.2018, 14:00FK Hodonín FK HodonínVSSK Uničov SK Uničov
sobota 10.11.2018, 14:00MFK Vyškov MFK VyškovVSTJ Valašské Meziříčí TJ Valašské Meziříčí
sobota 10.11.2018, 14:00SK Hanácká Slavia Kroměříž SK Hanácká Slavia KroměřížVSSK Jiskra Rýmařov SK Jiskra Rýmařov
sobota 10.11.2018, 14:00FC Dolní Benešov FC Dolní BenešovVSMFK Frýdek - Místek MFK Frýdek - Místek
neděle 11.11.2018, 14:00FC Hlučín FC HlučínVSČSK Uherský Brod ČSK Uherský Brod
neděle 11.11.2018, 14:00FC Velké Meziříčí FC Velké MeziříčíVSSFK Nové Město na Moravě SFK Nové Město na Moravě
neděle 11.11.2018, 14:00FC Viktoria Otrokovice FC Viktoria OtrokoviceVSSK Spartak Hulín SK Spartak Hulín

16. kolo

17. kolo

18. kolo

19. kolo

20. kolo

21. kolo

22. kolo

23. kolo

24. kolo

25. kolo

26. kolo

27. kolo

28. kolo

29. kolo

30. kolo