rozhodčí
Česká republika

Petr Bebenek

Ročník narození: 1985, Česká republika

celkové statistiky v MSFL v roli hlavního rozhdočího

zápasů žlutých karet (celkem) žlutých karet (průměr za zápas) červených karet (celkem) červených karet (průměr za zápas)
13 60 4.62 1 0.08

odřízená utkání

Sezóna Kolo Datum
2021/2022 12. kolo 17. 10. 2021 1. FC Slovácko vs. FC Dolní Benešov 4-0
2021/2022 8. kolo 19. 09. 2021 1. SC Znojmo FK vs. FK mládeže Vysočina Jihlava 2-2
2021/2022 17. kolo 08. 09. 2021 FC Vratimov vs. SK Uničov 0-3
2021/2022 2. kolo 08. 08. 2021 FC Baník Ostrava vs. FK Frýdek-Místek 2-0
2020/2021 7. kolo 19. 09. 2020 FC Slovan Rosice vs. FC Odra Petřkovice 0-0
2020/2021 4. kolo 30. 08. 2020 FC Baník Ostrava vs. SK Uničov 3-1
2020/2021 1. kolo 08. 08. 2020 FC Odra Petřkovice vs. FC Viktoria Otrokovice 0-3
2019/2020 32. kolo 07. 03. 2020 FC Viktoria Otrokovice vs. SFK Nové Město na Moravě 1-2
2019/2020 16. kolo 16. 11. 2019 1. SC Znojmo FK vs. FC Fastav Zlín 2-1
2019/2020 13. kolo 25. 10. 2019 SK Hanácká Slavia Kroměříž vs. SK Sigma Olomouc 0-0
2019/2020 9. kolo 29. 09. 2019 SK Uničov vs. FK Frýdek-Místek 3-0
2019/2020 5. kolo 01. 09. 2019 1. FC Slovácko vs. FC Odra Petřkovice 1-1
2019/2020 1. kolo 04. 08. 2019 FK Blansko vs. MFK Vyškov 3-1

odmávaná utkání

Sezóna Kolo Datum
2021/2022 11. kolo 08. 10. 2021 FC Fastav Zlín vs. SK Sigma Olomouc 2-2
2021/2022 10. kolo 02. 10. 2021 FC Viktoria Otrokovice vs. SFK Nové Město na Moravě 0-0
2021/2022 7. kolo 11. 09. 2021 SK Hanácká Slavia Kroměříž vs. SK Sigma Olomouc 0-2
2021/2022 5. kolo 28. 08. 2021 FK Blansko vs. FC Slovan Rosice 2-1
2021/2022 4. kolo 20. 08. 2021 FC Hlučín vs. FC Vratimov 4-1
2021/2022 3. kolo 15. 08. 2021 FC Fastav Zlín vs. FK mládeže Vysočina Jihlava 4-1
2021/2022 1. kolo 30. 07. 2021 ČSK Uherský Brod vs. 1. FC Slovácko 3-3
2020/2021 8. kolo 27. 09. 2020 SK Uničov vs. ČSK Uherský Brod 6-1
2020/2021 16. kolo 09. 09. 2020 FC Odra Petřkovice vs. FC Velké Meziříčí 1-0
2020/2021 3. kolo 21. 08. 2020 FC Hlučín vs. FK mládeže Vysočina Jihlava 1-0
2020/2021 2. kolo 15. 08. 2020 FC Dolní Benešov vs. SFK Nové Město na Moravě 0-2
2019/2020 15. kolo 10. 11. 2019 SK Sigma Olomouc vs. FC Slovan Rosice 0-1
2019/2020 14. kolo 02. 11. 2019 FC Hlučín vs. FC Velké Meziříčí 2-3
2019/2020 12. kolo 19. 10. 2019 FC Odra Petřkovice vs. FC Baník Ostrava 0-1
2019/2020 11. kolo 12. 10. 2019 SFK Nové Město na Moravě vs. 1. FC Slovácko 2-0
2019/2020 10. kolo 06. 10. 2019 FC Viktoria Otrokovice vs. FC Velké Meziříčí 3-1
2019/2020 7. kolo 15. 09. 2019 FC Fastav Zlín vs. FC Dolní Benešov 6-3
2019/2020 6. kolo 07. 09. 2019 FC Slovan Rosice vs. SK Uničov 3-1
2019/2020 17. kolo 04. 09. 2019 MFK Vyškov vs. SFK Nové Město na Moravě 0-2
2019/2020 4. kolo 25. 08. 2019 SK Sigma Olomouc vs. ČSK Uherský Brod 2-1
2019/2020 3. kolo 17. 08. 2019 FK Frýdek-Místek vs. FC Hlučín 2-0