Rozhodčí v MSFL

počítáno od sezony 2014/2015
Jméno Hlavní rozhodčí Asistent rozhodčího
počet zápasů ŽK ČK Over 0,5 Over 1,5 Over 2,5 Over 3,5 Over 4,5 Over 5,5 Over 6,5 počet zápasů
Slabý Jiří1174301411193744124113155
Tomanec Josef1064692010385654625146177
Mayer Jan104529251008755261474156
Proske Zbyněk9931815938359352215887
Dorušák Petr9043530827055442414846
Cieslar Ondřej893741484725333198465
Grečmal Michal88268138275523620114138
Kolář Jaroslav862437836752342096162
Mrázek Peter852828827147301683109
Drozdy Luboš8135912806552331741122
Dudek Matěj7734014706448311562125
Vejtasa Simon77364237165513618123140
Vostrejž Ivan742461369604727187391
Denev Alex723001568614936179268
Řezníček Tomáš7224896760472517115163
Jahoda Jaroslav71312176959463726167101
Rosický Jakub7029219685439221363132
Prokůpek Kamil703251268594328984104
Ogrodník Vlastimil6921446661453117106112
Silný Zdeněk6829410655441281782124
Machorek Jakub6728511635438221273104
Macrineanu Jiří662576604934221495141
Lukašík Petr66310115848392919117130
Kostelník Tomáš64289116052383019104116
Mankovecký Tomáš61271756473322145195
Julínek Jiří60256957463726114390
Ehrenberger Tomáš592368574935231563123
Rygl Luboš5823812524635241481102
Habermann Lubomír582891354483425139177
Poláček David572221356473214652118
Budovič Pavel572521355493625116296
Zapletal Jan5621014524635251352114
Gasnárek Michal52175652433322128496
Nejezchleb Miroslav521495524330211483102
Slováček Adam51222648443320832122
Nápravník Jan4918984740271384298
Vychoodil Michal481761246393123167178
Ganaj Martin482397453931261910681
Marek Daniel47198744383023137288
Petrásek Jan4523613444230241610594
Godfryd Vojtěch4528623433426121031109
Vlk Ondřej4420117444031221344103
Vařacha Jan44181542373117136275
Šimoník David43174241342715830134
Páral Roman43128640342819116179
Dedek Vojtěch4213434234251586382
Labaš Roman42202842362718922116
Dorotík Jan411581439373223104268
Votava Matěj4119293930261784272
Mikeska Karel40161336292615610118
Svoboda Tomáš4016644036281473292
Čampišová Natálie401676393218873264
Landsman David391661137332114104280
Terber Ondřej39164539373322127263
Zaoral Vít381741437302217125342
Štipčák Martin38182123526201088487
Zelený Martin38145536332520126381
Fabeš Roman3617073330241274181
Brázdil Petr3618763230261795170
Jurajda David36164336292218125194
Kříž Karel351501034292214107159
Písečný Lukáš351791135312924176199
Mayer Petr3320410322719962193
Pavlas Jiří3314223225191244281
Pospíšil Michal3315073228231796268
Kneisl Zdeněk3217173125181162233
Matulík Radek3211573125171042186
Černý Dalibor3111252825201176329
Havrlant Jan31136929272217118577
Malý Tomáš3115173125191272171
Kovařik Ondřej31119113026211553180
Vít Vojtěch3115172925201584255
Krupa Jan30136102823151141146
Machač Lukáš29109028242118103231
Bodeček Adam2914792826221696480
Potiorek Aleš29145529272217125480
Černoevič Alexandr281204251916754485
Křepský Michal2813272723181297334
Švehla Marek2811772824191584165
Broskevič Michal2715292623181573155
Vojkovský Jakub27112626211462000
Pavlica Jiří2713252723201484271
Láryš Vít27122627241813109657
Stankov Patrik2712882625181154348
Novák Dominik27117626252014115351
Popelák Luboš261235221712843135
Richtár Jaromír2610542523171042145
Bělák Marek2610032624201153146
Trigas Paskal25968232115864294
Nováček Ivo2510042419151032029
Petr Zdeněk25882242212943127
Sklář Jiří251436241916832062
Doležal David2513352523171286357
Smýkal Miroslav241175231916942147
Janeček Jan24804232318873344
Ondráček Jakub2479322189942143
Martinák Jan24988212015942138
Mikyska Jan231337232012521119
Vymazal René2310122120181142262
Volek Stanislav221003201813931042
Černý Josef229210191711974323
Svoboda Ladislav2213042117141066138
Šíma Nikolas22112422169733175
Slaný Jan2287422179830056
Bebenek Petr211024171613821047
Kaloč Radim207522015151363142
Hájek Robert209021816141161012
Klíma Tomáš2076118171175420
Korch Jan2010192017131063159
Sivera Jan209642016111162028
Schneider Pavel19715191612831058
Kulička Radek1878417159853235
Duda Radim18561171713862013
Malimánek Marek189661515101021138
Půček Martin1778517168641046
Banot Vojtěch17912151310973249
Pasterčák Jozef1774016138321039
Dubravský Radek157251513643211
Škrobák Lukáš15715151512964124
Holub Radim1564114119422146
Žaloudek Marek1571714128542155
Majzlík Pavel1578115128643134
Ivanský Lumír157511513111054232
Kotala Filip14511141310441122
Trávníček Miroslav1461313131295519
Aberle Jiří14706141312944129
Kovář Lukáš1455113119754223
Žurovec David1345213118542022
Soukal Bedřich12542986300015
Možíš Dušan125411095431113
Mach Karel1256312118542117
Líkař Petr112801076431060
Wencl Jakub1131511105421033
Zsihovics Tomáš115141088411021
Hlubinka Jakub10505997431018
Ondráš Vít1030110108221013
Brezáni Dárius104521098310026
Godfryd Jan1057110108643150
Winkler Tomáš10573986530053
Korčák Jaroslav10293975311126
Mojžíš Jakub9351866642152
Jílková Karolína9441988320013
Krondráf Jan9474997311121
Bílý Jiří9393999510023
Skoupý Jan9250986433319
Kubica Martin8191874310011
Pochylý Stanislav8311664321016
Hubený Lukáš8321863210014
Řezníček Miroslav8400874211032
Mašek Marek8331754211015
Pfeifer Michal7291774100046
Pospíšil Pavel7211777531127
Bernatík Tomáš734166643210
Vojáček Milan7351775522120
Mikula Petr725164310008
Havlín Marek7271655430013
Mikulášek Adam7444753100013
Jelínek Michal7321775411018
Vičánek Tomáš7341776322117
Seidler David7201653331018
Hájek Kamil6272662220013
Hanák Petr6261655543234
Tvardek Erik6140654221018
Mrkvica Tomáš630255321117
Kadlec Michal628244331009
Gregar Daniel6161666432118
Bureš Jakub5202553210061
Koláček Jan5282543311017
Šamárek Jan530154331008
Polák Jiří5310433311026
Burgr Štěpán5262554200026
Zavřel Josef528155432106
Müller Jiří5190332211012
Batík Tomáš4192444210015
Podaný Marek480433110014
Pelikán Ondřej412232110009
Antoníček Petr4210422200012
Soukupová Věra4150332111023
Wawrzyk Jiří412132000007
Kylar Roman413144421009
Novák Radek420044322119
Paulík Martin424144431118
Hovorka Miroslav413343221103
Látal Jiří422244322009
Čecháček Jan4191433200011
Bábíček Radek410143333216
Filák Marek416044442108
Běhal Radek380333211124
Buček Vítězslav390322221118
Kondler Petr3100322100022
Matějek Vojtěch312033300008
Daniel Petr3110333330020
Mitura Michal310133310006
Lojek Jakub321332211005
Žaloudek Patrik311033210009
Kiška Ondřej3273332100013
Hrůza Jiří210122110002
Lysák Václav27021100006
Priesol Daniel210021100006
Fryč Lukáš210021000002
Galásek Filip25022111119
Galář Jakub110110000010
Kovářčík Dominik13111000001
Šafrán Daniel12000000003
Svoboda Radek140000000012
Chlevišťan Karel13011100004
Machálek Jan15011110000
Dvořák Martin152110000014
Šrejma Robert15011000003
Kříž Jan16011100007
Hurych Jan15011111102
Brhel Michal15110000004
Částečka Michal00000000005
Dohnálek Jan000000000037
Galásek Michal00000000008
Gloser Jan000000000021
Hanáková Gabriela000000000048
Horák Adam000000000016
Kadlec Václav00000000002
Klement Tomáš00000000001
Kneisl Leoš000000000025
Koláček Josef00000000002
Kontoršikov Maxim00000000007
Kozubík Jiří000000000036
Lakomý Lukáš000000000039
Lenfeld Oldřich00000000009
Malčánek Václav00000000003
Martinec Michal00000000002
Miklík David00000000001
Nejedlý Tomáš00000000006
Novák Michal00000000001
Polanský Jan000000000023
Sedláček Tomáš000000000071
Slaminka Jozef00000000008
Staněk Josef00000000004
Šamaj Vratislav00000000008
Šištík Petr00000000006
Šula Petr00000000002
Vrťo Peter000000000018
Zaplatilová Jana000000000018
Mička Adam00000000001
Hudec Martin00000000004
Laštůvka Petr00000000001
Šimeček Michal00000000004
Hána Samuel00000000006
Dobiáš Adam00000000007
Bašný Petr00000000007
Hrubý Jaroslav00000000001
Haminger Milan00000000007
Maleta Vladimír00000000000
Fojtů Jakub000000000045
Chuda Tomáš00000000007
Vilímek Šimon00000000007
Mec Maxmilián000000000013
Valchář David00000000009
Janota Tomáš000000000012
Cirhan Miloš00000000009
Hoffman David00000000005
Nejezchleba Vít Simon00000000008
Ježek Michal00000000008
Skácel Michal00000000009
Večeřa David000000000011
Urbánek Aleš00000000009
Hudeček Lukáš00000000009
Bystroňová Eleanor00000000005
Uhlíř Lukáš00000000004
Borovička Jaroslav00000000004
Kron Dávid00000000007