Diskuse


Jméno a text jsou povinná pole. Pro odeslání příspěvku je nutné je vyplnit!
V diskusi se prosím vyjadřujte slušně, nepoužívejte vulgární výrazy a nenapadejte ostatní diskutující. Děkujeme ❤️

Brňák (15.05.2019 22:06): To MSFL: Znojmo řešit nemusíš. Od "válu" půjde bohužel Jihlava. Její majoritní vlastník PSJ je v insolvenci a dle regulí nelze hrát profesionální soutěž kam NFL pochopitelně patří. Snad to kluci z Jihlavy nějak vymyslí - byla by to Škoda.

Brňák (15.05.2019 22:00): To SFK: To, že jsem napsal dobrá práce bylo k tomu článku respektive rozboru. A to, že mě rozesmála poslední věta, tak sem hned kokot? Trochu se nad sebou zamysli. Nikdy jsem tu nikoho neurážel i když má jiný názor než já. A mimochodem do kokotů nadávej svýmu tátovi, že očividně píchal s trojkou v žíle, když splodil takovýho mandarína.

JG (15.05.2019 20:21): @Michal Koubek: "Ani na domácí utkání nezaplní stadion".. Na 3. ligu naplnit kapacitu 12 400 ? Být v Německu, tak neříkám nic.. Znát situaci v klubu, tak pochopíte, proč tak málo lidí, ale tolik lidí v MSFL fakt nebude..

Brňák (15.05.2019 18:02): To Michal Koubek: dobrá práce, poslední věta mě opravdu rozesmála smile

Michal Koubek (15.05.2019 15:36): Spolek novinářů a erudovaných fanoušků MSFL vydal již před skončením sezony 2018/2019 hodnocení TOP 3 u mužstev, hráčů, trenérů a fanoušků. Nejvážnější kandidáti na postup do II. ligy: MFK Frýdek-Místek - nejlepší a nejvyrovnanější jarní forma, zkušenosti s FNL z předchozích let. SK Líšeň - talentovaní ambiciózní hráči, z nichž vícero má v plánu prosadit se v profifotbale. SK Hanácká Slavia Kroměříž - dlouhodobě nadprůměrný třetiligový kádr, stabilizovaný klub s dobrým zázemím. Nejzajímavější hráči: Robin Demeter, FC Velké Meziříčí - již několik sezon jeden z tahounů předního třetiligového mužstva. Nadstandardní ofenzivní záložník, reprezentant ČR v malé kopané. Kryštof Pospíšil, FK Hodonín - vzorový důkaz důležitosti psychologie při trénování ve vztahu trenér/hráči - v naprosto podprůměrném Valašském Meziříčí trenérem zavržený hráč, v FK Hodonín velmi platným fotbalistou. Aleš Krč, SK Uničov - příklad vynikajícího fotbalisty, který se však nikdy neprosadil v profesionálním fotbalu, v MSFL rozdílový hráč. Nejzajímavější trenéři: Jan Trousil, MFK Vyškov - během své ligové kariéry velmi kvalitní defenzivní hráč s dobrou kopací technikou, prakticky ihned po skončení hráčské kariéry začal s kariérou trenérskou. Mladý progresivní trenér se všemi předpoklady prosadit se i ve vyšších soutěžích. Martin Onda, ČSK Uherský Brod - sympatický kouč s nadhledem a smyslem pro humor, mezi svými svěřenci velmi oblíbený. Dbá vždy na to, aby sestava byla optimálním mixem zkušených i mladých dravých hráčů, z nichž všichni musí mít vyvážený poměr rychlosti, techniky, agresivity a vyspělého myšlení při řešení herních situací. Filip Smékal, FC Odra Petřkovice - během tří sezon dokázal malý provinční klub z předměstí Ostravy dostat z krajského přeboru o dvě patra výše až do MSFL. Tým pod jeho vedením se prezentuje atraktivním herním stylem, jehož nejvýraznějším prvkem je perfektně zvládnutý přechod do útoku. Nejzajímavější fanoušci: MFK Frýdek-Místek - ani na domácí utkání nezaplní stadion, ale pevné jádro je věrné a vyjíždí na všechny venkovní zápasy, ať už je mančaft ve FNL nebo nižší soutěži. SK Hanácká Slavia Kroměříž - věrní fanoušci, avšak v zoufale malém počtu. Většina pravidelných diváků je spíše dřívějšího data narození. Na domácích utkáních bývá ticho jako v kostele, přesto se fanoušci po několik let netají přáním postoupit do II. ligy. SFK Vrchovina - největší lopaty. Převážně alkoholici s nedokončenou zvláštní školou.

JG (15.05.2019 15:11): @ZL Pokud přijde FM nabídka, tak ji vezmou, jinak do obecně do 2 let postup, pokud nedojde k eliminaci interních problémů klubu (spory, dluhy, destabilizace)

Admin (15.05.2019 14:51): @ZL: Frýdku jsme se neptali (dotazovali jsme se jen top 5 klubů). Netušili jsme, že se takovým způsobem zapojí do bojů o postup. Předpokládám ale, že jejich cíl je soutěž vyhrát a postoupit. smile Celý text je tady: https://msfl.cz/clanek/kdo-bude-zadat-o-profesionalni-licenci wink

ZL (15.05.2019 14:10): A Frýdek ? Ten 100% ?

Odpovědi zástupců třetiligových klubů (14.05.2019 21:47): Karel Hladiš, předseda SK Líšeň 1. Vzhledem k našemu postavení v tabulce je naší povinností podat žádost o udělení licence. Zatím jsme se o to nikdy vážně nezajímali, takže nevíme, co náš všechno čeká a zda jsme schopni to splnit. 2. Na závěrečné hráči i trenéři sdělili, že mají zájem vyhrát tento ročník. Vedení jejich snahu podporuje. Současně bude vedení zjišťovat, jestli jsme schopni splnit podmínky na postup, ale pokud se to nepodaří, nebude to žádná tragédie. Martin Bsonek, předseda SK Hanácká Slavia Kroměříž 1. Ano, do licenčního řízení se přihlásíme. 2. Cíl máme takový, že chceme dosáhnout lepšího celkového umístění, než tomu bylo v loňské sezóně. (pozn. MSFL.cz - 4. místo) Dušan Kašický, sportovně provozní ředitel FC Odra Petřkovice 1. O udělení licence usilovat nebudeme, vzhledem k tomu, že se na úrovni 3. ligy pohybujeme pouze třetím rokem, je našim prvořadým cílem stabilizovat klub v této soutěži a postupnými kroky i vylepšovat zázemí klubu. 2. Našim cílem je udržet si umístění v top 5 i po jasní části soutěžního ročníku.

FAČR (14.05.2019 21:40): Právní požadavky v souvislosti s licenčním řízením sezony 2019/2020, budou ve vztahu ke klubům nepoměrně přísnější, než v probíhající sezoně. Striktní vyžadování plnění podmínek licenčního řízení jednoznačně na místě. Podrobněji se bude licenční komise věnovat především finančním kritériím a možnostem jednotluivých klubů.

MSFL (14.05.2019 20:11): Docela špatně je tom i Znojmo, nejen co se bodů týče, ale uvidíme po sezoně, bude asi škatulata hejbejte se na několika frontách. Nechápu, proč se někdo do té 2 ligy cpe. Sledovaný to není, sponzory to nezajímá, divácký zájem,....... no nevím. Jestli si někdo myslí, že když na MSFL chodí 300 lidí, že bude na 2 ligu chodit 1000, tak to se sakra plete.

Info (14.05.2019 20:06): No říkal mi to jeden známý z vedení Baníku. Prý mají velké dluhy a tato sezóna je pro ně poslední, tak uvidime a doufejme že ne, když teď to vypadá, že spadnou 2 české týmy z druhé ligy

Info (14.05.2019 19:51): MFK VÍTKOVICE LETOS SLAVÍ 100 LET OD ZALOŽENÍ KLUBU - SLAVTE S NÁMI - tohle mají na stránkách klubu jako aktualitu č 1. . Že by oslavili 100 a rozpustili to?

Info (14.05.2019 19:31): Prý MFK Vítkovice z finančních důvodu končí. Je to pravda a víte někdo víc?

Info (14.05.2019 18:44): smile smile Flinta má mančaft již několik let na rozhraní 1 a 2 ligy. V 1 lize bohuje o záchranu a ve 2 lize bojuje o postup. Že by nadějní mladíci šli do Líšně a tam hráli o špici ve 2 lize je opět jen a jen pro pobavení smile Machálka neřešme, hrál jsem pod ním 3,5 roku tak vím svý smile smile

Gurfe (14.05.2019 15:41): To už mi přijde moc přestřelené. Druhá liga možná ano, ale s mladými uhrají stěží záchranu. I Brno má co dělat, aby se dostalo ve FNL do top trojky. Líšeň je sympatický klub s velkou základnou hráčů i fanoušků, ale pořád je to malý regionální klub. A souhlasím s hodnocením trenéra Machálka, Líšeň pozvedl a má výsledky. Výsledková krize udeří na každého...

Náčelník Velký Poklopec (14.05.2019 14:52): Cílem ale nebylo nikoho pobavit. Zastávám názor, že je to skutečně dobrý trenér. Sezona 2016/2017 = téměř beznadějná situace po podzimu, ale přesto tým zázračně zachránil. Následující sezona 2017/2018 = pěkný koukatelný fotbal, rychlé kombinace, spousta gólů a především zcela zřetelné moderní trendy ve hře, které se podaří rozpoznat i laikovi. Aktuální sezona 2018/2019 = zcela suverénní podzimní jízda, ovšem na jaře výsledkové výpadky, které, chtě nechtě, občas zasáhnou každé mužstvo. Trenér Machálek ovšem dokáže vyždímat z hráčů naprosté maximum, dostane z nich to nejlepší. Pokud by šla Zbrojovka do druhé ligy a půjčila by mladé, nadějné hráče Líšni, posune se kvalita ještě výše. Pokud by se přidalo i příslovečné štěstíčko, věřím tomu, a tady se nejedná o žádnou legraci, že SK Líšeň může na konci sezony pomýšlet i na barážová utkání s prvoligovými týmy.

Old Shaterhand (14.05.2019 14:46): Náčelník Vyhulená hlava zřejmě ujíždí na dobrým matroši... Inu,co by jste chtěli po individuu kterè bydlí v Brně... Když se postavíš na nám.Svobody a hodíš kamenem,trefíš buď ku.vu nebo zloděje.

Info (14.05.2019 13:33): Náčelníku jsi mě pobavil s tím Machálkem smile smile nejlepší trenér smile Piš dál smile

Náčelník Velký Poklopec (14.05.2019 11:42): Já teď již chápu, o čem mluvili bledé tváře, když jsem s nimi u dýmky míru rozebíral slovní spojení "Potrefená husa se vždycky ozve". Já již vím, co znamená výraz "domýšlivost". Bledá tvář z bramborové krajiny ve špatném rozpoložení mysli tipuje místo mého bydliště, ale špatně.

SFK (14.05.2019 11:29): Pro Náčelníka Velkou hubu: komu zde spíláš do traktoristů?! Zrovna Ty,který bydlíš v poslední osvětlený zatáčce před Vídní...

Náčelník Velký Poklopec (14.05.2019 10:59): Tip na postup: SK Líšeň. Mají nejlepšího trenéra a největší hlad po úspěch. Pokud navíc Brno postoupí do I. ligy, Líšeň bude parádním inkubátorem budoucích hvězd, které by se jinak velmi těžko prosazovaly z dorostu hned do ligovém kádru. Tip na sestup: Valašské Meziříčí (tady už je to jasně dané), Hulín (nejvíce úplatků, zafunguje zde karma) a SFK Vrchovina (nejvíce traktoristů).

Pro korupce: (14.05.2019 09:57): Ale to všichni víme, že fotbal se nedělá na hřišti ale v zákulisi. To co je na hřišti, to je jen divadlo pro diváky

Korupce (14.05.2019 07:32): Hoši kdo si myslí že MSFL nebo ČFL probíhá v duchu fairplay jste mimo! Na zapasy se dá sázet a rozhodčí s tou almužnou co dostávají jsou mnohem snáze upláceny společně i s delegátem ani nemáte tucha kdo tahá za provázky

Korupce (14.05.2019 07:32): Hoši kdo si myslí že MSFL nebo ČFL probíhá v duchu fairplay jste mimo! Na zapasy se dá sázet a rozhodčí s tou almužnou co dostávají jsou mnohem snáze upláceny společně i s delegátem ani nemáte tucha kdo tahá za provázky

ZL (13.05.2019 15:25): Jako by se nikomu nechtělo zdůvodňovat, proč nechce z 1.místa postupovat

Gurfe (13.05.2019 13:51): Konec soutěže vypadá dost napínavě! Krásně se to na čele seřadilo. Já jen za všechny fandy doufám, že to proběhne v duchu fair play a nebudou se konat žádné zářezy. shock smile

Admin (13.05.2019 13:49): @Vapik: díky moc za informaci, zapracujeme na tom co nejdříve.

Líšeň (13.05.2019 11:04): Penalta byla, a Frýdku měl navíc platit gól na 2.1. Tam se cítí pravém poškozen

Frýdek (13.05.2019 09:36): Neutrální oči z Lipiny viděli lepší tým z předměstí Brna. Nám pomohl viditelně sudí. Gólman s obranou se nechali vodit jak slepý koně

Vapik (12.05.2019 16:34): @admin Admine, konecne jsme aktualizovali fotky vsech hracu A muzstva HS Kromeriz, tak pokud budes mit zajem, muzes si je stahnout vcetne fotky aktualizovane fotky Honzy Silneho. http://hanackaslavia.cz/a-tym Mej se

Info (12.05.2019 15:30): Neudržel stolici

ZL (12.05.2019 10:47): Co tam provedl ?

ATREI (12.05.2019 10:07): Dřív tu byl v diskuzi hrozně aktivní Brňák ktery přál sestup SFK kvůli chování fanoušků . Za to co předvádí trenér Líšně jim nepřeju sestup ale aby ho někdo propleskl

Trener Lisne je Hovado (12.05.2019 10:03): Trenér líšně se choval jako prase i v posledním zápase proti Vrchovině už se to tu psalo u střídaček pořád popichoval hráče SFK a na konci to vygradovalo kdy si to jeden z hráčů nenechal líbit a byla z toho pošťuchovaná...k tomu ty namistrovaný primadony co oblékají dres Lišně takovým postup nepřeju ani za zlatý prase!

pro Lisen (12.05.2019 08:10): Vrchol byl hrac Lisne Krska , on musi pred zapasem snad sezrat 2 kila syroveho masa.

Líšeň (12.05.2019 01:33): Dle mého na 2 ligu Líšeň nemá hráče, finance, stadion a hlavně trenéra co předvedl ve Frýdku-Místku je vrchol. K fotbalu emoce patří, ale toto bylo za hranou. A pokud postoupí tak přeji hodně štěstí.

ve Frýdku (12.05.2019 00:14): dnes obzvláště ve 2. poločase rozhodčí ukázal, pro koho píská...

ZL (10.05.2019 16:20): Omlouvám se, díval jsem se blbě sad face

ZL (10.05.2019 16:17): Hmmm, vždycky to tak bylo, když o něco šlo. Teď ale jede na Táborsko Zbrojovka, pak má Znojmo doma Vítkovice. Bude se asi to mydlit až do posledního kola.

Lipina (10.05.2019 12:58): Rád bych se mýlil, ale myslím si, že si české kluby pomůžou a Znojmo půjde do MSFL

ZL (10.05.2019 11:03): Kéž by to Znojmo II.ligu udrželo. Trochu si teď zavařili domácí porážkou s Táborskem sad face

ZL (09.05.2019 12:00): asi rozhodnutí zainteresovaných

Info (08.05.2019 20:27): asi rozhodnutí vyšší moci smile

Fanda (08.05.2019 19:46): Info. Ale to je zajímavé protože další 7.zapasu se vysílálo

Info (08.05.2019 19:37): Nenejdeš ho, TV.com nevysílal, natáčení bylo pouze pro potřeby realizačního týmu Vyškova, pro přípravu na tento pátek, kdy hraje Vyškov v Kroměříži

Fanda (08.05.2019 15:08): Dobrý den chtěl bych se zeptat kde najdu zápase video Otrokovice Kroměříž co jsem slyšel že tam byla vymyšlená penalta v 93min pro Otrokovice

ZL (07.05.2019 12:52): Pěkně jsou tam seřazeni na čele. Ale jen do víkendu. Frýdek - Líšeň, to by měla být jasná 1.

Zdroj (05.05.2019 15:53): Ale Fando on je takovej frajer ze by mohl chytat ze zavazanyma ocima , nebud naivni a never vsemu.

Lipina (05.05.2019 15:51): Co to plácáš Fando? Z a) zdroj to myslel jak prču, že se nudí, proto chce odejít a za b) za 9 zápasů na něj nešla pořádná střela.

<< < 1 2 3 4 5 > >>