Frýdek-Místek nepřekvapil, Dominik Smékal vyřadil mistrovskou Plzeň

26.10.2022 | Matěj Šoba

Třetí kolo MOL Cupu mají obě mužstva MSFL za sebou. Hlučín, jenž je u vrcholku třetí ligy, vyřadil prvoligovou Plzeň. Frýdek-Místek doma naopak podlehl Slovanu Liberec.

Hlučín doma přivítal Viktorii Plzeň, která momentálně vede nejvyšší českou fotbalovou soutěž. Mimo to je západočeský klub i účastníkem základní skupiny Ligy mistrů! Překvapení ale vidělo něco přes tisíc diváků na stadionu, když se domácím fotbalistům podařilo zvítězit. Drama to bylo to poslední vteřiny. Ještě v 90. minutě totiž plzeňský Bucha snižoval na 2:2, avšak nekompromisní Dominik Smékal o čtyři minuty později přidal třetí branku v zápase a rozhodl o vítězství. Svého soupeře se Hlučín dozví po tradičním losu.

Frýdek-Místek hrál třetí kolo poháru o týden později jak Hlučín. Podobného překvapení se ale fanoušci nedočkali. Liberec již po prvním poločase vedl 0:3 a stejný počet branek pak přidali hosté i v druhé části hry. Dvěma góly se zapsal liberecký Rondič.