FC Fastav Zlín

Novinky

06.11.2016: Dnešní vítězství zlínské rezervy nad Odrou Petřkovice je nejvyšším vítězstvím zlínského klubu za poslední tři sezony v MSFL. Pro nováčka soutěže z Petřkovic je výsledek 6-1 naopak nejhorší porážkou v dosavadní krátké třetiligové historii.

14.02.2016: Hanácká Slavia Kroměříž získala další posilu, když ze Zlína přichází na hostování záložník Nikola Višněvský. Za uplynulé dvě sezony odehrál v juniorce Zlína 37 utkání a vstřelil 8 branek.

07.11.2015: Fotbalisté Břeclavi uhráli ve 14. kole MSFL v domácím zápase s béčkem Zlína pouze bod. Přestože po prvním poločase vedli již 3:0, vedení neudrželi. Ve druhém poločase dostali tři branky a po vyloučení Paděry dohrávali utkání v deseti.

05.09.2015: Tomáš Strašák, záložník Hanácké Slavie Kroměříž, nebude tuto sezonu působit v druholigové juniorce Sigmy Olomouc. Kluby se nedohodly na podmínkách a hráč tak bude zkoušet štěstí ve Zlíně.

Rekordy

Nejvíce branek za klub v MSFL: Martin Blanař (18 gólů)
Nejvíce odehraných zápasů za klub v MSFL: Martin Blanař (69 zápasů)
Nejstarší hráč v historii: David Hubáček (39 let a 46 dnů)
Nejmladší debutant v historii: Patrik Slaměna (15 let a 329 dnů)
Nejvyšší výhra: 5-0 (FC Fastav Zlín vs SK Hanácká Slavia Kroměříž), 22. kolo sezony 2012/2013
Nejvyšší prohra: 6-0 (MFK Frýdek - Místek vs FC Fastav Zlín), 25. kolo sezony 2012/2013
Nejvyšší návštěva: 218 diváků (FC Fastav Zlín 1-3 FC Viktoria Otrokovice, 20.05.2016)