Zprávy z MSFL

vyskov.png 12.10.2018: MFK Vyškov v domácím poháru skončil. Poslední klub z Moravskoslezské fotbalové ligy podlehl v domácím prostředí aktuálnímu českému mistrovi Viktorii Plzeň 1:5. O čestný úspěch domácích se zasloužil Ondřej Vintr. Utkání roku sledovalo na stadionu ve Vyškově 2463 diváků. "V prvním poločase byl na našich hráčích vidět obrovský respekt a sami jsme Plzni připravili čtyři góly. Proto byl můj úkol v poločase hráčům nevynadat, ale spíš je podpořit. Zdůrazňoval jsem, ať se zklidníme a nebojíme se hrát. Myslím si, že ve druhém poločase jsme to splnili a kluci ukázali velice dobré věci směrem dopředu. A kromě gólu jsme měli i další dvě tři velké šance," zhodnotil utkání domácí trenér Jan Trousil pro oficiální web MFK Vyškov.

valmez.png 10.10.2018: Po třetině odehraných zápasů se Valašské Meziříčí rozhodlo rezignovat na boj o záchranu Moravskoslezské fotbalové ligy. Klub opouští trojice hráčů Kryštof Pospíšil, Dominik Pěnička a Radim Michálek. Šanci dostanou odchovanci klubu a Valmez začne budovat kádr pro nadcházející divizní sezonu. "Chceme do zimní přestávky vyčistit kabinu. Tito hráči výkonnostně nesplňovali naše očekávání a na to, že prošli dorosteneckými ligami, nebyli lepší než naši odchovanci. Ti nyní dostanou do konce zimy ještě větší šanci v základní sestavě. V historii nepamatuji, abychom hráli doma tak špatně, nevyhráli a vstřelili zatím jen jednu branku. Od zimy bychom rádi začali tvořit kádr pro nové uskupení divize, kdy bychom chtěli během jara ten tým utvořit převážně z hráčů našeho regionu s perspektivou dvou až tří let kvalitního divizního působení," řekl člen vedení Valmezu Petr Zahradníček pro Valašský fotbal.

vyskov.png 02.10.2018: Na utkání roku se připravuje MFK Vyškov. Los MOL Cupu přivede na Stadion Za parkem mistrovskou Viktorii Plzeň. Účastník Ligy Mistrů vyzve posledního reprezentanta Moravskoslezské fotbalové ligy v domácím poháru 11. října v 16 hodin.

hulin.png 20.09.2018: Dlouholetá opora Hulína Michal Dvořáček odchází do Napajedel. Třiatřicetiletý záložník odehrál za poslední 4 sezony v dresu Spartaku 113 utkání a a radoval se ze 24 vstřelených branek.

vyskov.png 14.09.2018: Dnešní los 3. kola Mol Cupu udělal Vyškovu velkou radost. MFK se může těšit, že na domácím stadionu přivítá Viktorii Plzeň - úřadujícího mistra a letošního účastníka Ligy Mistrů. Úředním (předběžným) hracím termínem je 26. září.

benesov.png 12.09.2018: Výraznou posilu na postu brankáře oznámil nováček MSFL z Dolního Benešova. Z Viktorie Plzeň přichází na hostování Petr Bolek, který na jaře působil ve druholigovém Sokolově. V Dolním Benešově se domluvil na angažmá do konce roku.

petrkovice.png 10.09.2018: Ondřej Smetana, hlavní trenér Odry Petřkovice, na vlastní žádost v klubu končí. Tým převzal jeho dosavadní asistent Filip Smékal. Klub to oznámil na oficiálním webu.

fm.png 08.09.2018: Nikolas Šumský odchází z Frýdku Místku na hostování do druholigové Vysočiny Jihlava. V MSFL stihl Šumský odehrát dvě utkání a vstřelil dvě branky. Na Vysočině bude hostovat do konce sezony. Do Frýdlantu nad Ostravicí odešel na hostování také devatenáctiletý útočník Bohdan Velička.

facr.png 06.09.2018: Ve druhém kole Mol Cupu uspěl pouze jeden účastník MSFL. Po vítězství 3:2 v prodloužení nad Vítkovicemi se Vyškov podívá do třetího kola.

Dolní Benešov – Jihlava 2:5

valmez.png 03.09.2018: Valašské Meziříčí mění trenéra. Po víkendovém výprasku 0:5 od nováčka z Nového Města na Moravě odvolalo vedení Valmezu trenéra Ondřeje Gazdoše, který v klubu zůstal na postu šéftrenéra mládeže. Novým koučem se stal Marian Bedrich. V české lize hrál za FC Svit Zlín, nastoupili v 8 utkáních. Hrál za reprezentaci do 21 let. Ve druhé lize působil v Opavě. Fotbalový stratég a vyznavač moderního pojetí hry koučoval v Rakousku, Znojmě i Hranicích, Frenštátu pod Radhoštěm nebo Tiché. "Budeme posilovat kádr. Máme v hledáčku zkušeného obránce a ofenzivního záložníka," říká Petr Zahradníček, člen vedení valašského klubu. Informaci přinesl server Valašský fotbal.